Kancelaria adwokacka

Od 2007 roku świadczymy pomoc prawną klientom indywidualnym i firmom w sprawach dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy – z zaangażowaniem i skutecznie. Oferujemy doświadczenie, doskonałą orientację w zmieniających się przepisach oraz nieszablonowe podejście do spraw. Zapewniamy klientom bezpieczeństwo prawne za rozsądną cenę.
E. Sławińska-Szymańska Adwokat w Łodzi

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią Adwokacką skupiającą doświadczonych prawników, co zapewnia wykonywanie usług według najwyższych standardów profesjonalnych oraz etyki zawodowej.

Od 2007 roku świadczymy pomoc prawną klientom zarówno instytucjonalnym jak i osobom fizycznym. Sprawy naszych klientów prowadzimy z zaangażowaniem, dbałością o ich interesy, wysoką jakością doradztwa prawnego oraz reprezentacji przed sądami lub innymi organami państwa. Tak bowiem rozumiemy misję adwokatury.

adwokatura-logo

 

Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonałej orientacji w zmieniających się przepisach oraz innowacyjnemu podejściu do powierzonych spraw staramy się zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo prawne za rozsądną cenę.

Szeroka specjalizacja

Szeroka specjalizacja brzmi jak oksymoron, ale dobry zespół adwokatów musi łączyć te dwie, na pozór wykluczające się cechy. Prawo to niezwykle obszerna dyscyplina nauki, obejmująca między innymi prawo karne, rodzinne, cywilne, odszkodowawcze, prawo skarbowe.  Każda z tych dziedzin jest inna – ma swoją specyfikę, orzecznictwo, wymaga innej strategii procesowej. Doskonała znajomość przepisów z danej dziedziny jest absolutnie nieodzowna, aby skutecznie bronić interesów klienta. Nie ma adwokatów, którzy są równie dobrzy w każdym typie spraw. Nasi prawnicy tworzą zespół łączący różne specjalizacje, dzięki czemu możemy podjąć się obsługi prawnej najtrudniejszych, interdyscyplinarnych spraw.

Adwokaci w Łodzi

Jesteśmy prawnikami z Łodzi. Znamy i kochamy nasze miasto. Rozumiemy jego specyfikę i jeśli jest taka możliwość, wykorzystujemy ją w interesie reprezentowanych przez nas klientów. 

Adwokat Łódź